Trener Oracle

Kod ogłoszenia: TR-ORACLE-WAW

Poszukiwany, poszukiwana:

Trener Oracle

lokalizacja: Warszawa

Zakres tematyczny szkoleń:

Oczekujemy osoby znającej SQL i PL/SQL, lecz w szczególności zależy nam na znajomości zagadnień konfiguracji, administracji i wydajności środowiska Oracle.

Wymagamy doświadczenia w przekazywaniu wiedzy:

Poza kompetencjami merytorycznymi do prowadzenia zajęć oczekujemy:

Godziny i tryby prowadzenia zajęć

Poszukujemy osób gotowych do prowadzenia szkoleń dziennych w tygodniu (najczęściej dla klientów instytucjonalnych/korporacyjnych). Zapraszamy do złożenia CV w wypadku możliwości prowadzenia szkoleń w tygodniu, z dostępnością co najmniej 3-dniowych bloków. Dokładne terminy są za każdym razem ustalane i dopasowywane do możliwości trenerów i Klientów.

Tryb współpracy

Zlecenia w trybie kontraktowym, rozliczane w formie umów o dzieło lub działalności gospodarczej.

Zapewniamy:

Zgłoszenia, najchętniej z CV, zaś absolutnie bez formalnego listu motywacyjnego, prosimy przysyłać na adres wspolpraca@alx.pl, z kodem ogłoszenia w temacie maila. W CV prosimy zamieścić informację: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez "ALX" Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Jasnej 14/16A do celów bieżącego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych".


Administratorem Twoich danych osobowych będzie "ALX" Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie (00-041) przy ul. Jasnej 14/16. Wysyłając zgłoszenie zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane powyżej a także przyszłych procesów rekrutacyjnych. Dane zbierane są w oparciu o art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podane dane osobowe mogą być przekazywane partnerom "ALX" Sp. z o.o. Sp.k. mającym siedzibę na terenie Polski i na terenie UE w związku z procesem rekrutacji i zatrudnienia. Masz prawo do: dostępu do swoich danych osobowych, uzyskania ich kopii, sprostowania, żądania usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przeniesienia do innego administratora oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. W każdym momencie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem wspolpraca@alx.pl.

Masz pytanie?

Tu możesz zadać niezobowiązujące i szybkie pytanie na temat szkolenia

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez „ALX” Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie w celu realizacji zgłoszenia.