Forum

nawigacja: powrót do listy forów | Opinie, komentarze, pytania

Opinie, komentarze, pytania

certyfikat po kursie

Tomek2016-09-13 11:25 (4 years temu)

Mam pytanie czy jest możliwość abyście państwo umieścili na stronie lub podali link jak wygląda profesjonalny wasz certyfikat wystawiany po kursie
Administracja Linux ( 80 h )
czy znajdują się tam logo LPI-1 czy tylko logo waszej firmy i nazwa szkolenia i nic więcej.

Mateusz Sell (ALX)2016-09-13 16:36 (4 years temu)

Dzień dobry Panie Tomku,

Certyfikat elektroniczny wygląda w następujący sposób: https://www.alx.pl/certyfikat/mateusz-sell/5181e58c5fa9403c84f396a9c09d4987/

Jeśli chodzi o certyfikat drukowany to zawiera nazwę kursu i logo ALX, no i jest wydrukowany na grubszym papierze.
Żeby otrzymać certyfikat LPI jest niestety konieczne zdanie egzaminu (a właściwie dwóch egzaminów), u nas w Warszawie można to zrobić w formie papierowej taniej niż zwykła opłata w związku z indywidualnymi ustaleniami z LPI, ale takie egzaminy organizujemy co jakiś czas a nie w trybie ciągłym.

Pozdrawiam

Rena2017-11-10 15:40 (2 years, 10 months temu)

Czy po bootkampie z Jacy Script u was jest mozliwe zdanie takiego egzaminu? Czy jeszcze trzeba wiele do tego si€ mauczy?

Mateusz Sell (ALX)2017-11-15 15:20 (2 years, 10 months temu)

Dzień dobry,

Bootcampy nie są nastawione na naukę do egzaminów. Egzaminy certyfikujące skupiają się przeważnie na dobrej znajomości jednego języka, frameworka bądź narzędzia i zajęcia przygotowujące do nich na tym się właśnie skupiają. Bootcamp porusza wiele zagadnień, które razem pozwalają zacząć pracę w danym obszarze, ale wszystkich tych zagadnień uczymy od podstaw lub prawie od podstaw, więc konieczne jest nabycie praktyki czy to w pracy, czy we własnym zakresie.

Certyfikacja zwykle sprowadza się do konieczności pamięciowego opanowania dość dużego zakresu materiału (jakiej konkretnie funkcji użyć w takim albo takim przypadku, albo jaki kod błędu co dokładnie oznacza). Do opanowania takiego materiału potrzebna jest książka, a nie wykładowca. Po opanowaniu pamięciowym zakresu programu oczywiście przydaje się przygotowanie do egzaminu, gdzie omawiane jest które rozwiązanie jest tym właściwym w danym przypadku, albo jakiej odpowiedzi oczekują egzaminujący. I do tego przydaje się trener posiadający dany certyfikat, bo on tą ścieżkę już przeszedł.
W każdym razie bootcampy nie są nastawione na zdobycie certyfikatu tylko bardziej praktyczne umiejętności.

Pozdrawiam

Napisz nowy:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

nawigacja: powrót do listy forów | Opinie, komentarze, pytania

Question?

Ask us anything about this training

* I hereby give my consent to the processing of my personal data by ALX Training Ltd. for the purpose of this request.