Forum

nawigacja: powrót do listy forów | Opinie, komentarze, pytania

Opinie, komentarze, pytania

Tworzenie stron www

Vinona2014-06-26 12:56 (5 lat, 8 miesięcy temu)

Mam pytanko, jak wyglada szkolenie z tworzenia stron www; html,css,javascript i joomla?
Czy po takim kursie jest człowiek w stanie sam stworzyć strone? Wiem,że to zależy tez od zaangażowania i umiejętności, ale czy coś to daje pomaga, daje wiedzę, jak się po tych programach poruszać?
Pozdro

Przemek Roguski2014-06-30 09:28 (5 lat, 7 miesięcy temu)

Kurs Tworzenie stron WWW to intensywne szkolenie będące wstępem w świat internetu i budowy stron WWW. Na kursie przekazujemy niezbędna wiedzę aby uczestnik po zajęciach mógł stworzyć swoją własną stronę w oparciu o jakieś wykupione miejsce w serwisie hostingowym i system do zarządzania taką stroną (na zajęciach używamy dla przykładu Joomli).

Oczywiście można się uczyć wszystkiego samemu, nie mniej kurs ma tak przygotowany program i tok nauki aby wybrać co najważniejsze i przygotować/nakierować uczestnika na odpowiednie tory dalszego rozwoju. Na kursie pod okiem doświadczonego eksperta z danej tematyki uczestnik zajęć dowiaduje się na co warto zwrócić uwagę, w jakim stopniu trzeba opanować dany temat i gdzie on się później nam przyda.

Polecam i zapraszam do udziału w zajęciach.
Pozdrawiam.

Napisz nowy:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

nawigacja: powrót do listy forów | Opinie, komentarze, pytania

Masz pytanie?

Tu możesz zadać niezobowiązujące i szybkie pytanie na temat szkolenia

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez „ALX” Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie w celu realizacji zgłoszenia.